Salon fryzjerski na medal

0
2392
Salon fryzjerski na medal

Do fryzjera chodzimy przy okazji lub od święta. Zazwyczaj fryzjer systematycznie podcina nasze końcówki, a z okazji wyjątkowych wydarzeń w naszym życiu przygotowuje wspaniałą fryzurę.

Osoba fryzjera

Czego oczekujemy od salonu fryzjerskiego? Jest szereg czynników, na które zwracamy uwagę. Najważniejsze są chyba umiejętności samego fryzjera i jego komunikacja z klientem. Ważne, aby przed przystąpieniem do pracy fryzjer i klient uzgodnili co tak naprawdę chcą zrobić i jaki ma być efekt. Czy pomysł klienta jest w ogóle możliwy do zrealizowania biorąc pod uwagę wyjściowy stan włosów? Na te pytania trzeba sobie odpowiedzieć. Fryzjer nie może przedstawiać klientowi obietnic bez pokrycia. Inaczej wyjdzie na osobę kompletnie nieodpowiedzialną, nierzetelną. Salon http://www.laurentlublin.pl/ to miejsce, w którym pracują profesjonaliści, zatem ryzyko, że klient wyjdzie niezadowolony, jest bliskie zeru.

Dobry salon fryzjerski

Dobry salon fryzjerski to nie tylko umiejętności i osobowość fryzjera, ale również inne aspekty. Dla wielu klientów ważna jest punktualność, w końcu czas to pieniądz. Jeżeli klient umawia się na daną godzinę, to ma pełne prawo oczekiwać, że o tej godzinie zabieg zostanie rozpoczęty. Bardzo istotną kwestią w każdym salonie fryzjerskim jest higiena. Klient powierza fryzjerowi swoje zdrowie. Fryzjer musi dbać o tym, aby pracować na zdezynfekowanym sprzęcie. W tej materii nie ma miejsca na żadne zaniedbania. Dobry salon fryzjerski to miła obsługa ze strony wszystkich pracowników, również recepcjonistów. Każdy klient musi poczuć, że jest w danej chwili najważniejszy. Musi wiedzieć, że wszyscy pracują na to, aby wyszedł z salonu zadowolony. Niezbędne jest zaangażowanie i empatia ze strony personelu.

Każdy klient chce u fryzjera poczuć się po prostu dobrze. Ten czas nie może być czasem stresu, to musi być czas relaksu i odprężenia. Klient musi być pewien, że fryzjer zrozumiał jego oczekiwania. Fryzjer odpowiada za kształtowanie wizerunku ludzi, dlatego tak ważne jest, aby był to profesjonalista.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here