Masz problem z podwójnym podbródkiem? Usuń go przy pomocy liposukcji ultradźwiękowej!

0
3914
Masz problem z podwójnym podbródkiem? Usuń go przy pomocy liposukcji ultradźwiękowej!

Podwójny podbródek to problem, z którym możemy mieć do czynienia nie tylko w wyniku nadprogramowych kilogramów, lecz także postępującego procesu starzenia. Bez względu na przyczyny pojawienia się drugiego podbródka, jest to mankament urody, który odbiera nam urok osobisty i dodaje lat. Jak z nim walczyć? Niestety, w tym przypadku nieskuteczne okazują się zarówno specjalne ćwiczenia twarzy, jak i kosmetyki. Specjaliści medycyny estetycznej twierdzą, że najlepszym sposobem na pozbycie się podwójnego podbródka jest zabieg liposukcji ultradźwiękowej. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedzieli nam eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie.

Liposukcja ultradźwiękowa w walce z podwójnym podbródkiem

Zabieg liposukcji kojarzy się większości z nas z poważnym zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, podczas którego specjaliści usuwają z ciała pacjenta znaczne ilości tkanki tłuszczowej. Prawda jest natomiast taka, że współcześnie lekarze mają do dyspozycji także znacznie mniej inwazyjne metody liposukcji, które pozwalają na bezpieczne i skuteczne odsysanie tkanki tłuszczowej również z tak niewielkich obszarów, jak właśnie podwójny podbródek. Jest to możliwe m.in. przy pomocy liposukcji ultradźwiękowej dostępnym w Klinice Miracki w Warszawie urządzeniem Vaser Lipo. W odróżnieniu od tradycyjnej operacji odsysania tłuszczu, metoda z zastosowaniem ultradźwięków nie wymaga wykonywania głębokich nacięć, stosowania znieczulenia ogólnego, a także długiego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Procedura zabiegowa może trwać kilka godzin, ale po jej zakończeniu pacjent może powrócić bezpośrednio do domu.

Usuwanie podwójnego podbródka ultradźwiękami – natychmiastowe efekty

O ile ćwiczenia na podwójny podbródek czy stosowanie wybranych kosmetyków może przynieść jakieś efekty dopiero po kilku miesiącach lub nie przynieść ich wcale, o tyle w przypadku liposukcji ultradźwiękowej pierwszymi, widocznymi rezultatami będziemy mogli cieszyć się już bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Co więcej, z czasem rezultaty te będą się dodatkowo umacniać. Musimy jednak wziąć pod uwagę to, że bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej możemy zmagać się z pewnymi skutkami ubocznymi w postaci opuchnięć, zaczerwienień czy niewielkich wybroczyn, które pojawiają się w miejscach wprowadzeniu kaniuli ze światłowodem w głąb skóry. Są to jednak tylko chwilowe dolegliwości, które ustępują samoistnie kilka dni po zabiegu. Jeżeli zatem zależy nam na jak najszybszej likwidacji podwójnego podbródka, jest to metoda, która z całym przekonaniem spełni nasze oczekiwania. Bardzo duże znaczenie ma równiez to, że efektami takiego zabiegu będziemy mogli cieszyć się przez lata – nie musimy obawiać się, że rezultaty znikną zaledwie miesiąc po zabiegu. Aby utrzymać uzyskane efekty, niezbędne będzie jednak noszenie przez pewien czas specjalnej opaski uciskowej i wykonanie specjalnych masaży limfatycznych.

Odsysanie tłuszczu – wykorzystaj odessaną tkankę tłuszczową

Bardzo dużą zaletą zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest możliwość ponownego wykorzystania odessanego tłuszczu, np. w celu wypełnienia zmarszczek czy blizn potrądzikowych na twarzy. Specjaliści przyznają, że nasz własny tłuszcz jest najlepszym i najbezpieczniejszym dostępnym wypełniaczem, a swoją skutecznością przebija niegdyś lidera w tej kategorii, czyli kwas hialuronowy. W tym przypadku nie musimy obawiać się ryzyka alergii, bo wstrzykiwany materiał pochodzi bezpośrednio z naszego organizmu i jest przez niego doskonale tolerowany.

Więcej informacji na temat zabiegu liposukcji ultradźwiękowej znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/vaser-lipo/

[Głosów:6    Średnia:2/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here