Karboksyterapia – jeden zabieg na kilka problemów!

0
1139
Karboksyterapia – jeden zabieg na kilka problemów!

Klienci odwiedzają salony kosmetyczne głównie z powodu problemów skórnych, z którymi muszą się borykać. Czasem są to zmiany nowe, a czasem takie które pojawiły się już kilka lat temu. Bardzo często jest to więcej niż jedna niedoskonałość. Wbrew pozorom nie trzeba wówczas decydować się na kilka różnych zabiegów.

Karboksyterapia – najważniejsze informacje na temat zabiegu

Karboksyterapia jest zabiegiem wszechstronnym polegającym na wstrzyknięciu pod skórę gazu CO2. Proces ten wykonywany jest przez doświadczonego pracownika salonu kosmetycznego, który używa do niego specjalnego sprzętu. Zadaniem gazu jest przeniknięcie do głębokich warstw skóry. Mowa tutaj o głębokości 1-10mm. Sam proces jest zazwyczaj bezbolesny i trwa około 10 minut. W wyniku wprowadzenia gazu może nastąpić delikatne uwypuklenie skóry. Nie utrzymuje się ono jednak zbyt długo. Podobnie jest z niewielkim zaczerwienieniem pojawiającym się na obszarze poddawanym zabiegowi. Co najważniejsze karboksyterapia jest w pełni bezpieczna dla użytkownika, ponieważ wykorzystywana jest tylko jedna substancja, która jak wiadomo znana jest organizmowi. Przed każdym zabiegiem tego typu osoba wykonująca przeprowadza wywiad z klientem i ocenia skalę jego problemów skórnych. Na tej podstawie jest w stanie oszacować ile serii będzie potrzebnych do zredukowania lub całkowitego wyeliminowania zmian. Należy pamiętać, że należy utrzymać odpowiednie odstępy między zabiegami. Zazwyczaj wynoszą one od 7 do 14 dni. Zaznaczyć w tym miejscu należy, że po przeprowadzeniu zabiegu można normalnie wrócić do swoich zajęć.

Karboksyterapia – jakich można się spodziewać efektów?

Napisaliśmy już, że karboksyterapia jest metodą walki z nie jednym, a kilkoma problemami. Mowa tutaj tak o cieniach pod oczami, obrzękach, rozstępach na różnych partiach ciała jak i cellulicie. Do nich można jeszcze dopisać przebarwienia. Karboksyterapia wykonywana przez profesjonalistę takiego jak https://wspanialecialo.pl/ potrafi dać naprawdę zadowalające efekty. Co bardzo ważne, pierwsze rezultaty można zobaczyć już po jednym zabiegu. To ile będzie ich ostatecznie potrzebnych warunkowane jest wielkością i ilościom problemów. Każdy rodzaj zmian i każda skóra reaguje nieco inaczej, więc przed każdą wizytą w salonie zostanie przeprowadzona konsultacja. Po przeprowadzonym zabiegu można się spodziewać wyrównania kolorytu skóry, zmniejszenia obrzęków i cieni pod oczami, zredukowania widoczności rozstępów, wygładzenia struktury skóry. Te wszystkie efekty potrafią znacząco poprawić wygląd skóry i podnieść samoocenę jej posiadacza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here