Hanami Pigments z technologią Novoxx® – czym są?

0
958
hanami pigments

Hanami Pigments to nowoczesne i innowacyjne tusze do makijażu permanentnego, które cenione są przez wielu specjalistów z branży beauty. Swoją wyjątkowość zawdzięczają technologii Novoxx®. Czym się wyróżniają? Tego dowiesz się w dalszej części wpisu.

Technologia Novoxx® – innowacja na rynku PMU

Novoxx® jest opatentowaną technologią wapniowo-sodowo-fosforowo-krzemianową, która została opracowana w niemieckich laboratoriach. Jest to prawdziwa innowacja na rynku preparatów PMU – dzięki niej pigmenty Hanami są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale również w pełni bezpieczne dla organizmu. Sprawdź poniżej, czym wyróżniają się tusze Hanami, które opracowane zostały na podstawie technologii Novoxx®.

Biokompatybilność z organizmem i czysty skład

Dzięki Novoxx® Hanami Pigments są w 100% biokompatybilne z organizmem. W praktyce oznacza to tyle, że nie są traktowane jako ciało obce. Co więcej, barwniki wzbogacone tą substancją, wykazują działanie biobójcze m.in. bakterii, grzybów czy drożdży. Co więcej, dzięki zawartym substancjom mineralnym Hanami Pigments mają również działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne, znacząco zmniejszając ryzyko podrażnień po wykonanym zabiegu.

Warto wiedzieć, że tusze do makijażu permanentnego Hanami posiadają również bardzo czysty skład, który wolny jest od tlenków żelaza, dzięki czemu w przeciwieństwie do niektórych produktów dostępnych na rynku nie zakłócają np. rezonansu magnetycznego. Co więcej, pigmenty nie zawierają również alkoholu etylowego (często wykorzystywanego w popularnych tuszach), który podrażnia skórę i powoduje pieczenie.

Mocne napigmentowanie 

Hanami Pigments to bardzo trwałe pigmenty do makijażu permanentnego. Swoją trwałość zawdzięczają swojemu mocnemu napigmentowaniu, który zapewnia z kolei stabilność każdej pigmentacji. Wystarczy jeden zabieg, aby makijaż doskonale prezentował się na ciele przez długi czas – bez konieczności wprowadzania kolejnych poprawek, co jest wygodą zarówno dla klienta, jak i linergisty.

Unikalne kolory

Hanami Pigments to seria barwników do makijażu permanentnego, które subtelnie podkreślają różne części ciała takie jak usta, powieki czy brwi, gwarantując przy tym uzyskanie naturalnego efektu końcowego – bez występowania przerysowań. Wszystko to za sprawą dużej głębi kolorów, a także mocnego nasycenia barw. Każdy kolor barwników Hanami został odpowiednio wyselekcjonowany i dopracowany, co pozwoliło stworzyć barwy o unikalnych odcieniach gwarantujących doskonałe efekty po wygojeniu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź Hanami Pigments – pigmenty do makijażu permanentnego.

Pigmenty do makijażu permanentnego od Hanami – idealne na szkolenia

Dzięki swoim wyjątkowym cechom pigmenty Hanami chętnie wykorzystywane są podczas szkoleń i warsztatów z makijażu permanentnego. Możliwość pracy na barwnikach najwyższej jakości jest doskonałą okazją do nauki i wprawienia się w zawód linergisty. Warto wiedzieć, że Hanami to nie tylko producent wysokiej klasy pigmentów, ale również profesjonalna szkoła makijażu permanentnego, która w swojej ofercie posiada szkolenia dostosowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych linergistów. Jeżeli jesteś zainteresowany kursem linergisty lub trenera PMU, wejdź na stronę https://hanami-academy.pl/, na której znajduje się więcej informacji na temat szkoleń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here