Badanie biorezonansem

0
153
biorezonans

Zastosowanie biorezonansu jest zasadne przy rozpoznawaniu i leczeniu różnych zakłóceń organizmu. Z takimi zakłóceniami organizmu (na przykład choroby przewlekłe) nie radzi sobie oficjalna medycyna.

Przykładem wspomnianych wyżej zakłóceń organizmu mogą być różne pasożyty. Zastosowanie biorezonansu do badania umożliwia wykrycie w organizmie człowieka chorób: boreliozy, alergii, pasożytów i różnych chorobowych drobnoustrojów. I uczyni to szybciej od badań stosowanych przez medycynę oficjalną.

Biorezonans jest to forma leczenia lub rozpoznawania dolegliwości zdrowotnych przy pomocy urządzenia wykorzystującego drgania elektromagnetyczne. Jest to metoda stosowana przez medycynę niekonwencjonalną. Biorezonansu nie można mylić z rezonansem magnetycznym. Organizm człowieka wykazuje określone wibracje elektromagnetyczne. Jeśli w organizmie człowieka występują jakieś patogeny (wirusy, pasożyty, drobnoustroje, bakterie), to wykazują one inne wibracje elektromagnetyczne. Dzięki temu w trakcie badania człowieka przy pomocy biorezonansu można łatwo stwierdzić, jakie patogeny są przyczyną jego choroby. W trakcie badania dzięki elektrodom znajdującym się na nogach i rękach chorego osoba przeprowadzająca badanie przepuszcza przez organizm badanego prąd o zmieniających się częstotliwościach. Te zmiany natężenia fal elektromagnetycznych następują co trzy minuty. Mają one umożliwić wykrycie w organizmie badanego ewentualnych patogenów (bakterii, pasożytów lub drobnoustrojów) będących przyczyną choroby.

Jest to metoda badania nieinwazyjnego. Badaniu przy pomocy biorezonansu nie mogą się poddawać osoby mające wszczepiony rozrusznik serca, osoby u których wcześniej zdiagnozowano nowotwór oraz kobiety w ciąży.

Siedem lat temu z powodu poważnego schudnięcia (25 kilogramów w ciągu pół roku) poddałem się badaniu biorezonansem i nic poważnego u mnie nie stwierdzono. Potwierdziły to później badania: gastroskopia i kolonoskopia.

Usługi dostepne na stronie: oczyszczanieorganizmubialystok.pl/biorezonans/ pomagają usunąć z organizmu toksyny i metale ciężkie. Pomagają także w leczeniu osłabionych narządów wewnętrznych, alergii, oraz stanów zapalnych będących przyczyną wielu dolegliwości organizmów ludzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here