Jednorazowe artykuły medyczne najwyższej jakości

0
523

Bez profesjonalnych artykułów medycznych, w tym jednorazowych, nie jest możliwe prowadzenie działalności, której przedmiotem są usługi medyczne oraz kosmetyczne. Jednym z takich nieodzownych artykułów są igły. To zarówno znajdujące szerokie zastosowanie i najpopularniejsze – igły iniekcyjne w różnych rozmiarach, igły do penów, stosowane w terapii insulinowej, jak i igły służące do wykonywania różnych zabiegów, takich jak np. igły do akupunktury i makijażu permanentnego.

Nowoczesne igły – różne zastosowania

Klienci, którzy prowadzą działalność w ramach branży medycznej oraz kosmetycznej cenią sobie szybki dostęp do kompleksowej oferty wszelkiego rodzaju produktów i akcesoriów, niezbędnych do funkcjonowania: gabinetów zabiegowych, podologicznych, kosmetycznych i innych, świadczących usługi związane ze zdrowiem i urodą.

Dla wielu z tych placówek jednym z najistotniejszych produktów tego rodzaju są jednorazowe materiały medyczne, takie jak igły. 

To szczególnego rodzaju produkty, których jakość musi być optymalna. W innym przypadku stanowiłyby one poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pacjenta.

Hurtownia Ewa-Medical Zaopatrzenie Medyczne, pośród wielu innych produktów adresowanych do gabinetów medycznych i salonów kosmetycznych, oferuje również wiele rodzajów igieł.

To m.in.: najpowszechniej używane igły iniekcyjne, jak również igły typu “motylek”, igły do penów – kompatybilne z większością wstrzykiwaczy, które są stosowane w terapii insulinowej, igły do nakłuć lędźwiowych, a także igły do akupunktury i makijażu permanentnego.

Wszystkie igły, których zakupu można dokonać w sklepie internetowym Ewa-Medical (emedical24.pl), to produkty najwyższej jakości – w różnych wersjach i rozmiarach.

Igły iniekcyjne

Igły niezbędne do wykonywania iniekcji są najpopularniejszym typem igieł. Tego rodzaju igła jest konieczna do realizacji wielu procedur medycznych. Za ich pomocą można wykonać m.in. wkłucia śródskórne, podskórne, domięśniowe oraz dożylne. 

Spektrum ich zastosowania jest zatem szerokie, co przekłada się na duże zapotrzebowanie na tego typu produkty jednorazowego użytku medycznego.

Igły wykonane są z różnych materiałów, za pomocą różnych technologii, mają też zróżnicowany profil. Mogą to być np. igły ze zwężonymi ściankami (zapewniają wyższy przepływ płynów podczas pobierania), igły z trójpłaszczyznowym ostrzem, które ułatwia wykonanie wkłucia i redukuje odczucie bólu związane z iniekcją.

Igły są sterylne i niepirogenne, sterylizowane tlenkiem etylenu. Ostrza igieł są wykonane ze stali nierdzewnej. 

Szerokie zastosowanie mają również jałowe igły iniekcyjne jednorazowego użytku, za pomocą których można wykonać nakłucie skóry, tkanki mięśniowej oraz żył – w celu: iniekcji leku, pobrania krwi albo przeprowadzenia transfuzji.

Ewa-Medical proponuje także specjalne igły cienkościenne, wykonane z nierdzewnej stali chromowo-niklowej, zapewniające mniejszy poziom bólu przy nakłuciu, dzięki odpowiedniemu szlifowi. Igły takie są także ponadstandardowo gładkie, dzięki pokryciu ich, cienką warstwą silikonu.

W ofercie sklepu emedical24.pl nie mogło też zabraknąć jednych z najostrzejszych igieł na rynku (marki Terumo Agani). Są to igły wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą w całości pokryto warstwą silikonu. 

To igły profilowane, typu cienkościennego. Igła Terumo Agani zapewnia także zwiększony przepływ płynów. Igły te pakowane są w osobne opakowania typu blister.

Wszystkie igły z katalogów Ewa-Medical oferowane są w opakowaniach zawierających sto sztuk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here