Fotele masujące kiedyś i dziś

0
560
Fotele masujące kiedyś i dziś

Skoro zaawansowanie technologiczne stale zaskakuje swoim dynamicznym rozwojem, to ciężko nie zauważyć możliwości, które obecnie oferowane są m.in. przez dostępne na rynku narzędzia. Fotele do masażu są świetnym przykładem, ponieważ w ciągu kilku lat branża zdobyła wielu nowych klientów, miłośników, specjalistów i przede wszystkim wyjątkowych producentów, których asortyment charakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania i najlepszymi materiałami.

Lepsza jakość to nie wszystko, co otrzymują obecni klienci – ilość dodatkowych funkcjonalności, zaawansowane technologicznie systemy sterowania, możliwości regulacji i ilość programów to wspaniała oferta dla wszystkich wymagających osób. Porównajmy produkty dostępne jeszcze 10 lat temu do tych, które możemy dziś znaleźć w ofercie najlepszych producentów na rynku.

Kiedyś to było – fotele masujące jako wyznacznik prestiżu

Poziom życia zmienia się na lepsze nie tylko w Polsce, ponieważ na całym świecie ludzie jeżdżą lepszymi autami, kupują droższe mieszkania i coraz częściej wybierają droższe marki. Wszystko dzięki coraz lepszym możliwościom zarobkowym, które udostępnia m.in. internet i technologia – czasem nawet nie trzeba znać się na branży, z której będziemy na bieżąco czerpać korzyści.

Jeśli nasze portfele są grubsze, to zazwyczaj dbamy o to poprawę wygody i komfortu – dlatego posiadanie fotela masującego było kiedyś niezwykłym prestiżem, natomiast dziś jest to raczej ciekawy dodatek nieco bardziej zamożnych osób. Chociaż nie szokują one już tak mocno jak kiedyś, to osoby stawiające na luksusowe wyposażenie, w dalszym ciągu decydują się na zakup – najdroższe i najbardziej funkcjonalne produkty, wciąż kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, chociaż już za 3-5 tysięcy można kupić elegancki, bardzo wygodny fotel do masażu od renomowanego producenta.

Ilość programów – od podstawowego, po indywidualnego ustawienia

Coś, co kiedyś kosztowało kilka tysięcy, dziś można kupić za kilkaset złotych. Najbardziej prestiżowe fotele do masażu posiadały od 2, do 5 programów masujących i 8 podstawowych punktów – zapomnieć można było także o jakichkolwiek manualnych propozycjach, gdyż producent samodzielnie określał nacisk rolki itp. Takie fotele masujące często można spotkać w miejscach publicznych, gdzie kilkuminutowy masaż kosztuje użytkowników 2-5 zł – chociaż bardziej prestiżowe siłownie i obiekty sportowe stawiające na zamożną klientelę, dbają o to, by zapewnić nieco bardziej zaawansowany sprzęt masujący.

Obecnie inwestując niecałe 5 tysięcy złotych na taki model jak Massaggio Bello, klient otrzymuje 7 automatycznych programów z możliwością indywidualnego ustawienia szerokości i technik masażu. Warto zaznaczyć, że oprócz tego otrzymuje on ogrzewanie do 40 stopni Celsjusza, co maksymalnie wspomaga rozluźnienie mięśni.

Massaggio Bello potrafi także zeskanować linie kręgosłupa, dzięki czemu automatycznie dopasuje program do oczekiwań. O większej ilości funkcjonalności, warto dowiedzieć się samodzielnie na stronie producenta lub dystrybutorów!

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here